Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

1
Som rodená Bratislavčanka a svoje mesto milujem. Minulý rok, písalo sa 2012, sme sa s vtedy ešte budúcim manželom presťahovali do Krasňan. Vždy som túžila bývať v okolí Peknej cesty. Zakaždým, keď sme tade prefrčali na bicykloch po náročnej celodennej bicyklovačke, som si v duchu povedala: „Áno, toto je nádherné miesto.“ Jedného dňa sme sa rozhodli, že kľud strácajúci Ružinov vymeníme za „raj na zemi“ – Krasňany. A podarilo sa nám to. Sme najšťastnejší obyvatelia Krasňan, ktorí si skutočnosť, že bývame priamo pod vinicami, do lesa máme na bicykloch až nebezpečne blízko, a zabehať si človek môže hneď ako príde z práce domov, nielenže užívajú plnými dúškami, ale si to aj vážia.

Som dieťa mesta, takže záhradné, viničné a rodinno-domové práce sú mi, okrem chalupy, na ktorú sme s rodičmi otrocky chodili každý víkend, v podstate vzdialené. Možno o to viac si vážim prírodu, les, vinice, zeleň, parky, motýle a včely. Zachovávam k nim až posvätnú úctu, pretože sú krehké a nemôžu sa proti nám brániť.

Milujem les.
Svojho manžela, a bicykel.

Ak budem písať, pravdepodobne, to bude niečo o tomto.

1 komentárov:

  1. The man provides his name -- Brown cannot present private data, so let's call him Mike -- and says he is in his early 20s. Last October, as quickly as Connecticut legalized sports activities gambling, Mike downloaded the FanDuel app and began betting ... He blew by way of thousands of dollars that his mother and father thought were going towards faculty. The man, like so many of the youthful callers Brown talks to today, says bet365 he dabbles in cryptocurrency and day trading, too. On the entire, most online casinos are safe to play at, nevertheless, there are unfortunately some that don't always play by the principles. When on the lookout for a safe web site, positive that|be sure that} it has a license, notably from a good regulatory authority, uses encryption to protect your knowledge, and offers trusted banking methods.

    OdpovedaťOdstrániť